| RazzyFUnik a întrebat:

Cum convingi o fata sa iesiti in oras? Unde ati merge? Ce atitudine, limbaj si gesturi ati folosi? Cum va stapaniti emotiile?
Ms

9 răspunsuri:
| Azµre a răspuns:

O amuz la început, apoi încerc să aflu câte ceva despre ea, iar apoi o invitație în oraș, la plimbare, orice. În rest trebuie să fii natural, respectos.

| Brâncuşi a răspuns (pentru Azµre):

Azure are dreptatewinking asa se procedeaza doar nu te duci la ea si ii spui, făă hai in oraş ca te plac sau alta atitudine de golan...O ei frumusel mergeţi la un suc apoi mai vorbiti despre voi un mic pup si cam atatwinking Succesbig grin

| Azµre a răspuns (pentru Brâncuşi):

Mulțumesc!
Nu știi cum e mai nou?
"Ce faci gagica? I-a zi vrei să fii cu mine? Da sau nu? Că n-am timp de telenovele. "
Cam așa stau treburile, în afară de acele afirmații geniale: wow ești bună cu spume cum zicem noi băieții sau aș întra în tine acum și aș ieși la toamnă.

Asta e noua generație și noi trebuie să îi suportăm.

| Brâncuşi a răspuns (pentru Azµre):

Bine spus esti de treaba si te respect azure...O zi buna friendbig grin

| Azµre a răspuns (pentru Brâncuşi):

Mulțumesc.

| RazzyFUnik explică (pentru Azµre):

Si cand pb e atat de complicata?
http://www.tpu.ro/......de-cateva/

| RazzyFUnik explică (pentru Brâncuşi):

Cand e relatia la inceput e ok cum spui u dar cand e asa? http://www.tpu.ro/......de-cateva/

| piiiinnnkkkk a răspuns:

Buna,Razvan.
Pai prima data invita fata la un suc in oras.
Incearca sa te imprietenesti cu ea.Asa nu o sa mai ai emotii.
Cerei id-ul de Messenger, Facebook-ul, numarul de telefon si incearca sa vb cu ea astfel incat nu o sa mai ai emotii cand te intalnesti cu ea...
Apropo, mult succes la intalnire! :X
Pa, pa. Sper ca ti-am fost de ajutor.

| RazzyFUnik explică (pentru piiiinnnkkkk):

Aici un rezumat http://www.tpu.ro/......de-cateva/ mersi pentru raspuns oricum