| Diia94 a întrebat:

Voi cunoasteti vreun astrolog? Ceea ce vreau sa stiu sigur e ca ...eu sunt nascuta pe 19 feb, exact intre zodii.Si nu stiu ce sunt, parca o luna varsator, o luna pesti.Nu stiu ce sa va zic e aiurealaughing Dupa cate stiu eu as fi pesti dar mi se potriveste si varsatorul. Faza e ca nu stiu dupa care sa ma iau, cand citesc zodiile pentru maine de exemplu. Scz categoria, nu am stiut ce sa aleg

2 răspunsuri:
| AstroAlex59 a răspuns:

Salut, datele zodiilor se schimba in fiecare an la interval de cateva ore, imi poti trimite mesaj cu ziua nasterii, luna, anul, ora, minutul si localitatea astfel pot sa iti spun exactwinking

| andreutza89 a răspuns:

Esti in zodia pesti, deoarece varsatorul incepe pe 20 ianuarie si se termina pe 18 feb. si zodia pesti incepe de pe 19 feb. sper ca te-am lamurit happy