| baby123 a întrebat:

Voi credeti chestia cu zodiile adica stiu ca a mai aparut una dar au spus ca ea e acolo de mult timp dar nu au observat-o. Iar eu de mica am caracteristicile pestelui nu pot sa ma schimb acum dintr-o data in varsator pentru ca eu sunt peste se vede din comportament am citi totul despre pesti si asta mi se potriveste.

1 răspuns:
| Carly22 a răspuns:

Nu.Nu există încă o zodie.Eu sunt gemeni și nu mă văd schimbându-mă ca taur sau rac.Stai liniștită.