| anonim_4396 a întrebat:

Am si eu o intrebare.De curand m-am uitat de curiozitate la caracteristicile fiecarei zodii.Si am vazut ca anumite zodii sun semn feminin, negativ si altele semn masculin, pozitiv. Vreau sa stiu ce inseamna semn negativ si pozitiv si de ce zodiile cu semn feminin sunt negative. Dau fundita!
P. S.:Am facut legatura cum sunt alese semnele pentru zodii.De exemplu:Capricornul este semn feminin, varsatorul este masculin, pestele este feminin, berbecul este masculin si tot asa.

1 răspuns:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Citeşte aici: www.elystar.ro
Pa, pa.