| Unique a întrebat:

Voi in general, fete-baieti, ce preferati mai mult? Blondele sau brunetele? De ce?

Răspuns Câştigător
| VodkaCoca a răspuns:

Ma bag si eu chiar daca sunt fata, eu zic ca trebuie sa o prinda bine culoarea, am o prietena care din bruneta s-a facut blonda blonda :O, si imagineazati o fata blonda blonda cu sprancenele negre negre si ochi negri si tenul care nu se potriveste cu culoarea blonda laughing), deci trebuie sa o prinda bine culoarea, oricum "Brunetele la putere!" Ca deja sunt atatea bancuri despre blonde, ma vopsisem si eu blonda si radea tata de mine, imi facea "vezi ca o sa-ti afecteze creierul" laughing).

5 răspunsuri:
| Bacemi a răspuns:

In general imi plac brunetele dar sunt si blonde care imi plac. Ieri de exemplu ma plimbam si am vazut o blonda superba pe o banca. Depinde si de cum se ingrijeste fata. Trebuie sa aiba un stil aparte, mai ales privind coafura ca sa ma atraga.

| Flav a răspuns:

Nu am preferinte de genul asta, la blonde insa sunt mai atent. Stii vorba aia cu mintea odihnita, nu?

kongeriket
| kongeriket a răspuns:

Depinde pentru ce prefer. Dacă mă gândesc la cum ar fi o "tură" în pat, prefer bruneta în aproape orice caz.
Dacă mă gândesc dincolo de-atât, la o relaţie cât de cât decentă sau la orice altceva în genere, decizia o iau după ce observ ce are în cap.

| TabooR a răspuns:

Pai blonda dar sa aiba ochi albastri altfel nu

| hailei2007 a răspuns:

Brunetele, sunt mai incitante... sunt prea multe blonde pe lume. Nu zic, sunt si mai multe blonde frumoase, dar o bruneta frumoasa o sa mi se para intotdeauna mai interesanta laughing