| rebela a întrebat:

O intrebare pentru baieti. Ce preferati blondele sau brunetele? Care ziceti ca sunt mai frumoase?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Se stie: brunetele pe primul lochee hee

4 răspunsuri:
| HBK a răspuns:

De preferabil, imi plac brunetele dar nici blondele nu sunt excluse.In al doilea rand nu este un criteriu acesta de a-mi alege o fata.Doar imi plac.

| Raiden a răspuns:

Nu este un criteriu dupa care sa am ghidez in alegerea unei fete.
Pur si simplu, conteaza sa fie frumoasa.

| syme a răspuns:

Sunt mai frumoase cele care dupa ce le tunzi la zero, mai ramane totusi ceva de acel cap. Parul ni-l putem vopsi, da' neuronii ba.
Tinta nu este in culoare, ci in ceea ce se afla dincolo de culoare happy

| softdeluxe a răspuns:

Asta tine de preferintele fiecaruia. Mie unul mai mult imi plac blondelebig grin.