| →ღ♥•þί†ίк•♥ღ←_5819 a întrebat:

voi trece direct la subiectbig grin acum 2 luni am intalnit un baiat care are 17 ani si eu 14hee heedupa ceva timp mi-a cerut prietenia... adica acum 2 zilebig grinsi nu stiu ce sa facworried sa accept sau nuworried mie imi place acest baiat dar, totusi imi este un pic fricacrying voi ce ati face in locul meu? va rog sa raspundeti

mersi de atentiekiss

Răspuns Câştigător
| deeeeeebora a răspuns:

Si eu am avut aceleasi probleme la varsta ta, cred ca toata lumea le are.(vrei ceva, dar ti-e teama de acel lucru, de necunoscut). Eu zic ca depinde si de el, daca este de treaba, sa ii stii istoria relatiilor doar asa vei sti la ce sa te astepti din partea lui. Dar, daca nu esti sigura, eu zi sa mai astepti pana cand te vei simti cu adevarat pregatita(nu pierzi nimic, crede-ma). Poate ca vei evita o mare dezamagire la o varsta in care nu ai control in lucruri din astea, cu cat te faci pe inaccesibila cu atat baietii te vor vrea mai mult, crede-ma sunt fete care la 17 ani n-au avut iubit si nu le pare rauwinkingsucces :*

4 răspunsuri:
| Fury a răspuns:

Daca iti place de el, daca ai incredere in el, daca stii ca nu e genu care umbla doar dupa sex si daca nu e cuma betiv sau drogat atunci ar trebui sa accepti.

| Lawrence a răspuns:

Păi accepta, părearea mea

| elena_5046 a răspuns:

Ce mai astepti stai cu el happy. sper doar sa nu te dezamageasca happy. multa bafta :*

| neLLy_8285 a răspuns:

Si eu am 14 ani si prietenul meu 17. happy si atata timp cat tipul e ok, nu e nicio problema. important e ca sa te respecte si tie sa iti placa.