| Yosifica a întrebat:

mi-a cerut prietenia si i-am spus ca sa mai astepte putin, ce ma sfatuiti sa fac sa accept mentionez si mie imi place de el dar nu stiu am asa o frica...help please

4 răspunsuri:
| LeontinAndrei a răspuns:

In primul rand, cati ani aveti? Daca sunteti de varste apropiate poti accepta. Frica va disparea datorita faptului ca tie iti este frica de necunoscut. Te vei obisnui cu el si vei fi tot mai relaxata in prezenta lui, asta nu e o problema. Sfatul meu este sa accepti pentru ca nu ai nimic de pierdut.

| DarkTTT a răspuns:

Daca tia cerut prietenia si tie iti place de el actioneaza nu se poate intimpla nimic rau

| Tzompy_Anamaria_1993 a răspuns:

Sfatul meu e sa nu mai cauti sfaturi aicilaughing mai ales in probleme de iubirelaughing...fa ce te taie capu...esti tanara ce naiba.Sau o sa astepti pana iti spunem noi ca ai voie sa fi cu baiatulaughing

| vnvrgvskjdv a răspuns (pentru Tzompy_Anamaria_1993):

Ai dreptate.dar eu zic sa ii spoui da pentru ca doar nu te mariti si n-ai nimic de pierdut...:*