| adaanda a întrebat:

Voi unde credeti ca este mai bine, mai igienic sa imi fac un pirce in buric. intr-un cabinet de analize (cu injectie pe post de anestezie)sau intr-un salon specializat cu un spray sau crema? Nu ar fi mai putin dureros daca ar fi o anestezie prin injectabil?

1 răspuns:
| daassh a răspuns:

Eu spun(parerea mea de necunoscator) ca la un salon specializat e cel mai bine, deoarece ei sunt in domeni si probabil au personal competent si cu experienta totodata.Succes!