| ksm1485 a întrebat:

Buna
Voiam sa ma apuc sa lucrez pentru admiterea de la Facultatea de Matematică și Informatică (de la Bucuresti-). Admiterea ar fi cam in doi ani, dar m-am gandit ca sa incep din timp.Singura chestie este ca nu stiu exact de pe ce culegeri sa lucrez.Asa ca daca aveti niste sugestii chiar va rog sa le scrieti si daca se poate sa atasati si un link,eventual chiar si niste metode de a invata materia, utilizate de voi.Va multumesc mult!

Răspuns Câştigător
| dullcat a răspuns:

Buna.Te sfatuiesc sa cauti si pe Facebook, de obicei exista astfel de grupuri si poti intreba acolo:

https://www.facebook.com/groups/1506504756197596

| ksm1485 explică (pentru dullcat):

Multumesc!

| dullcat a răspuns (pentru ksm1485):

Cu placere.Multumesc si eu pentru funda.