| alex89_6207 a întrebat:

De ce se fereste lumea de cei nascuti in zodia scorpionului?happy

7 răspunsuri:
| Floreenofficial a răspuns:

Salut! E o prostie sa crezi in zodii.Nu ne influenteaza chiar cu nimic viata.Bafta!

| Ionut_2080 a răspuns:

Pai e ceva de genu : Toata lumea este la fel si exista o persoana diferita sau mai multe persoane diferite care se comporta altfel decat persoanele care sunt la fel si li se par (oamenilor la fel) ca acesti oameni sunt mai "cu raul in ei"(daca intelegi expresia). Asa si cu noi cei din Scorpion e la fel. Daca toata lumea e la fel oarecum noi suntem cei diferiti, insa nu prea mult (asta la suprafatalaughing] si cum zicea si Katya se intelege gresit acest aspect al zodiei noastre. A da si oamenii se mai tem de cei nascuti in scorpion de ochii lor.De ce o sa afli si singurawinking

| Ionut_2080 a răspuns:

PAi e ca o putere mistica pornita de la ei big grin si nha

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Suntem intelesi gresit de cele mai multe ori, iar generalizarea ii influenteaza pe multi din punctul asta de vedere.Suntem considerate niste pesoane cu unele calitati demne de apreciere si defecte tot atat de mari(lucru care, din cate am observat, ne face sa parem "dubiosi/ciudati" in ochii multor persoane). Desi este un lucru total gresit(judecarea unei persoane dupa zodie), fiecare om are conceptiile sale si face ceea ce considera de cuviinta.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ca sunt niste scorpiilaughinglaughing

| alex89_6207 explică:

Eu sunt in zodia scorpionului si de cele mai multe ori lumea imi spune ca eu fac sau spun ceva pentru ca sunt in aceasta zodie... dar nu vad care e legatura, in fine. cert e ca mi se pare o zodie frumoasa, dar tot ce conteaza e sa inveti sa te cunosti pe tine insuti, sa stii cum esti de fapt.

| alex89_6207 explică:

Pai vreau sa-mi spui tu de ce se fereste lumea de ochii nostri.