| anonim_4396 a întrebat:

vorbeam cu prietenul meu despre o melodie (Guess who -sex) si la un moment dat imi spune: "vai ce amintiri am eu pe melodia asta.laughing" si eu ma simteam foarte aiurea..cum ar trebui sa ma comport?

4 răspunsuri:
| yo547 a răspuns:

Raspunde-i la fel dar vezi sa nu-l jignesti prea tare. Funda?

| genTlemeNNN a răspuns:

Spuneu si tu ce amintiri o sa am eu pe melodia asta.Pe aceasta melodie o sa fac prima oara ***laughing))

| genTlemeNNN a răspuns:

laughing

| Аnnya76 a răspuns:

Draga, in primul rind trebuie sa-i explici acest lucru, ca nu e nevoie in prezenta ta sa vorbeasca despre asa chestii, ca te simti aiurea. El daca este un baiat inteligent cred ca te va intelege perfect, mai ales daca tine la tine cu adevarat. :**
Iar in al doilea rind trebuia sa-l intrebi ceva despre aceste amintiri. Ce-i asa special in ele incit sa-si aduca aminte exact in momentul cind esti tu alaturi de el. :*
Sper ca te-am ajutat. Te pup, pa pa. :*