| Lelutza a întrebat:

Salutare.Ce vrea sa spune prietenul cind spune ca ma comporti cu el ca cu un strain, adica cum ma comport si cum ar trebui...va rog daca stit jutati-ma merci mult funda pentru raspunsul cel mai bun.)

Răspuns Câştigător
| irina20 a răspuns:

Pate vrea sa fi mai dragastoasa cu el, sarutari, atingeri mai multe.E prietenul tau, nu cineva strain. Poate asta vrea sa spuna... Vorbeste cu el si spune-i sa-ti explice cum si ce i-ar placea de la relatia voastra.

5 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Noi nu avem de unde sti cum te comporti tu cu el, dar stim ca nu prea stii sa te exprimi in scris si nici sectiunea nu ai ales-o potrivita.

| Lelutza explică (pentru neutrino):

Daca nu poti sa ma ajuti nici cu un raspuns...mai bine nu iti arata cit de destept esti

| gingergirl1 a răspuns:

"Ca cu un strain" laughing "Cind" "ca ma comporti cu el" "Stit jutati-ma" Eu sincer cred ca te comporti cu limba romana ca o straina straight face

| Hαppiηеss a răspuns:

Buna, cred ca se refera la faptul ca nu ii acorzi prea multa atentie ca nu iti exprimi si iti arati sentimentele fata de el, in cazul in care le ai. Poate are si el nevoie de afectiune fi mai astasa mai iubareata!