| Mariaaasa a întrebat:

Buna,vorbesc de ceva timp cu un băiat și e tot frumos. De curând mi-a trimis un mesaj de genul pup și eu i-am spus că "îl pup și eu" iar el m-a întrebat unde iar eu i-am zis să decidă el. La care îmi zice că vrea să ii fac eu o surpriză doar că eu nu mă pricep la surprize și mi-a zis că doar trebuie sa incerc și restul o să vina de la sine. O alta situație mai specială sa ii zic așa a fost într-o seară când după ce am mai vorbit câteva chestii îmi trimite un mesaj și îmi spune că dacă îl ajut și pe el la ceva materie deși el e la facultate și nu prea are nevoie de asta iar apoi m-a întrebat ce vreau la schimb dacă îl ajut. Pe lângă astea îmi tot trimite emoticoane :inimioare și pupici. Sincer chiar nu știu la ce să mă astept, mă place sau sunt niste chestii pe care-mi le conturez eu in cap?

4 răspunsuri:
| Plato a răspuns:

Nu te place, dar pari prada usoara, asa ca esti buna de o statie.

| GouDidodino a răspuns:

Vrea sa fa a sex cu tine ai chestia cu pupatul "undeva anume" se referă la partea intima