| AneDăă a întrebat:

Voua va face placere sa ajutati oameni? Eu ador sa ii ajut! Pentru ca va iubesc TPU! imi sunteti dragi mai! Va pup!love struck TPU va iubescbig grin

4 răspunsuri:
| annkaa a răspuns:

CEau:*
dap si mie imi place sa ajut oameni de aceea sunt aici printre voi:Xva iubescccc TPU*:*

| ionuutzuu a răspuns:

Oricarei persoane ii prinde bine putin ajutor la nevoie cand ii este dificil deci de ce nu?!? big grin

| PisicaRoz a răspuns:

Dap si mie imi placelove struck

| Tsunade99 a răspuns:

In primul rand: intrebarea ta trebuia pusa la categoria totul depre TPU, pentru ca daca nu, cineva va putea raporta intrebarea ca pusa la o categorie neadecvata, si oricat de multi ti-ar placea tie sa ajuti oamenii de aici ti se stergea contul.
In al doilea rand: Si mie imi place.