| TabooR a întrebat:

Am spus o intrebare personala despre mine intrebarea a fost ce parere aveti despre mine si ce-l mai prost raspuns a fost aaa pai uite cate raspunsuri ai si cate funda am ramas masca pai mai eu tot ce fac ca sa ajut nu pentru funda daca l-am ajutat pe acel om cu intrebarea mea imi ajunge fac din placere cea ce fac nu am nevoie de funda voua nu va place sa ajutati din placere tocmai invers...imi pare rau ca sunteti asa ce-i care sunteti va stiti ce-i care nu va felicit

3 răspunsuri:
| JustMe a răspuns:

Nici eu nu sunt sigura ca am inteles intrebarea.
Daca am inteles ce vrei sa spui, atunci da, ai dreptate, toata lumea e obsedata de fundite si ii judecam pe ceilalti dupa ele. In loc sa ii ajutam din placere, o facem pentru fundite. Dar asta este, nu avem ce face.
Daca am inteles gresit, scuze.

eluveitie
| eluveitie a răspuns:

Activezi pe site de puţin timp.Am mai spus asta, sun 50000 de utilizatori... îţi trebuie memorie de cal să'i reţii pe toţi happy

| marrr a răspuns:

Nu inteleg nimic din "intrebarea" aceasta, pentru faptul ca NU ai pus niciun punct, nicio virgula, nimicstraight faceFii mai explicit/a.straight face