| anonim_4396 a întrebat:

voua vi se mai pare normal ca baiat sa fiu vazut dezbracat de mama dupa varsta de 16 ani. Adica ea mai intra peste mine cand ma schimb sau cand sunt la dus si am incercat sa-i spun ca nu vreau sa ma mai vada asa, dar zice ca sunt fiul ei si e normal. Voi ce ziceti?

6 răspunsuri:
| Insanity a răspuns:

Paai...da, esti fiul ei, si e normal, doar ca totusi, e o chestie personala, daca iti convine sau nu.Mai vorbeste si tu cu ea, si insista mai mult chiar daca zice ca e normal si etc chatterbox
Si in plus, e vorba de respect aici. Intra peste tine la dus?! straight face Asta nu mi se pare normal laughing
Iti urez succes in caz ca ai o mama dificila happy.

| miranda a răspuns:

Nu, nu e deloc normal. Incearca sa vorbesti cu ea si sa ii explici ca ai crescut si ca nu mai vrei sa intre peste tine cand te schimbi. Imi imaginez ca nu te simti deloc bine. Succes!

| PuFuLeTeLe_9807 a răspuns:

Wtf la 16 ani?! straight face sa te vada in boxeri e alta treaba dar gol cum naiba straight face si nu te simti stanjenit? Incearca si tu sa ii explici ca ai mai crescut si ca iti e si tie rusine. In boxeri nu are nimica dar in hainele naturii...

| yoachimy a răspuns:

Ei da logic. Pentru mame totul este normal chatterbox. Si la 20 de ani ar fi tot normal laughing. Desi, sa zic ca nu e capat de lume. Desi este intr-un fel stanjenitor, e ca si cum m-ar vedea pe mine tata laughing). Dar exact, ai putea sa-i spui ca te simti cam stanjenit. Tu daca ai vedea-o pe ea, cred ca te-ar si bate laughing. Daca erai sotul ei era pur si simplu normal, dar asa ar trebui sa inteleaga happy.

| rlkaa a răspuns:

Saracu de tine

| Lovve a răspuns:

Doamne...dar e groaznic. sad nu mai poti sa ramai asa fara sa faci nimicno talking ar trebui sa te duci la mama ta si sa ii spun despre ce e vorba si sa vorbesti cu ea dar daca nu intelege...cand te schimbtongue incuie si thu usabig grin