| Ursuletsss a întrebat:

Vreau și eu niste cuvinte frumoase adresate persoanei iubite atunci cind iti este dor de ea.Dau fundita!:*

6 răspunsuri:
caramela
| caramela a răspuns:

Bunahappy
Can iubesti cu adevarat si ii simti lipsa, atunci cand te revezi cu acea persoana, iti vin in minte tot felul de lucruri frumoase, asta denota ca ti-a fost dor si ca ti-a lipsit, nu te poti duce cu "lectia" invatata ca la scoala..trebuie sa simti cu adevar ceea ce zici. uneori, este de ajuns o simpla imbratisare sincera, ca sa iti dai seama ca persoana iubita ti-a simtit lipsa
O zi frumoasa sa aihappy

| CoquineNoire a răspuns:

Te iubesc oriunde ai fiiiiii
de-o mie de ori pe ziiiii
te doresc mai mult mai muuuult
cu fiecare minuuuuut
te iubesc si orice ai faceeee
la tine totul imi placeeee
da da! zi-le florin pesteeee, susaneeeee, tragea-te-as pe nas!

| neutrino a răspuns:

Spune-i ca-i multumesti pentru toate clipele frumoase pe care ti le-a oferit, si ca doresti ca acestea sa fie cat mai multe.

| blueheart a răspuns:

Hey! Fiecare persoana are modalitatile ei de a spune ce simte sau ce gandeste. Fiecare om e deosebit pentru o anumita persoana. Nu poti folosi cuvintele altora pentru a spune ceea ce simti tu. Cel mai frumos lucru pentru persoana iubita e sa-i spui ce simti tu atunci, sa-i arati. Nu intotdeauna ai nevoie de cuvinte. Si un anumit gest si o privire pot arata ceea ce simti tu pentru ea.
Sfatul meu este sa-i spui exact ce simti folosind cuvintele tale. Sau ii poti trimite o melodie, o poezie in care sa se regaseasca sentimentele tale.
Succes! happy

| shadow72 a răspuns:

Urca in bmw!

| Andr33yy a răspuns:

Nu mai sunt frumoase daca sunt cuvintele altei persoane. Folosestele pe ale tale. in felul tau. nu cauta pe internet. iubirea nu o gasesti pe forumuri