| andreii2 a întrebat:

Vreau sa trimit un SMS dirigintei mele care are nume de floare. Imi spune cineva ce as putea sa-i scriu? Eu am gasit, dar adresate persoanei iubite. Si la cat o iubesc eu pe ea, nu ar trebui sa trimit nimic dar trebuie.

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am gasit aici niste mesaje si urari superbe http://www.inocentul.com/2010/03/mesaje-si-urari-de-florii/
succes! :)

7 răspunsuri:
| miauu a răspuns:

- Totul pe lume se schimba… doar florile se deschid in fiecare primavara… Pentru ca esti minunata, toate florile din lume iti ureaza la multi ani!

- Sa primesti flori de ziua ta… Sa inveti de la fiecare floare sa iubesti, sa fii tandra, sa luminezi pe cei din jur, sa-i lasi sa te admire, sa aduci bucurie si sarbatoare… La multi ani!

- Drumul vietii tale sa fie presarat cu flori, ghiocei ca sa iti pastrezi sufletul tanar si curat, trandafiri ca sa fii vesnic iubita si margarete pentru a-ti aminti mereu sa zambesti. Esti cea mai aleasa floare intre flori

| cami_5314 a răspuns:

Acesta este doar un mesaj purtat de vant, va doresc toata bucuria din lume si toata fericirea de pe Pamant!

| medex3 a răspuns:

Drumul vietii tale sa fie presarat cu flori, ghiocei ca sa iti pastrezi sufletul tanar si curat, trandafiri ca sa fii vesnic iubita si margarete pentru a-ti aminti mereu sa zambesti. Esti cea mai aleasa floare intre flori!

Aceasta zi sa iti aduca atat de multe flori incat sa te pierzi printre ele si tot atatea declaratii de dragoste! Tu esti singura mea floare de pe pamant!

| Kate21 a răspuns:

Depinde in ce clasa esti dar este unul care merge adaptat :
,, Doamna X (numele de floare)
Dumeavoastra ne-ati calauzit prin primii pasi in viata (daca esti in generala poti sa zici asa dar la liceu poti sa zici : intrarea in ritmul vietii) si de Florii eu, elevul dumneavoastra ( bun, rau, cuminte, obraznic, merge oricare depinde de ce ton vrei tu sa dai) va urez :,, La multi ani!"."
si ar mai fi un adaos :
,, si multe salarii maxime cat sa nu faceti greva cand intra Z de la clasa a K -a " sau ce vrei tu

| fluturasul a răspuns:

Poti sa ii urezi doar un simplu la multi ani noroc, sanatate si tot ce va doritzi. Nu trebuie sa scrii texte poetice sau sa cautzi pe net sa scrii romane. O simpla urare arata ca iti pasa

| imyourdestiny2 a răspuns:

Eu pentru diriginta mea nu as trimite dar daca chiar vrei poti sa o suni e mai simplu si ii spui la multi ani de flori big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Clasa 11

Întrebări recente