| fatarea191 a întrebat:

Vreau raspuns de la fete ce va place la un baiat adica cum sa fie un baiat si cum sa nu fie un baiat?

6 răspunsuri:
| FemeiaPisică a răspuns:

Buna!
Mi-ar placea ca baiatul sa fie inteligent, sa aiba un limbaj decent si sa aiba simtul umorului.
Nu imi plac baietii care vorbesc urat si cei care se dau smecheri desi nu pot lega doua cuvinte.

| Konata a răspuns:

Buna, pai la baieti nu-mi place cand au un vocabular vulgar sau cand vorbesc mereu despre aceleasi lucruri( in special masini si jocuri ), nu-mi mai place atunci cand nu te asculta atunci cand vorbesti sau se da pe langa alta fata happy, nu-mi place atunci cand ridica tonul sau atunci cand se bate, etc. tongue Imi place de un baiat atunci cand vorbeste frumos si are niste interese frumoase sau comune cu ale mele, imi place cand un baiat este generos si invata bine, cand nu pierde timpul cu tigara in gura dupa colturi.

| fatarea191 explică (pentru Konata):

Nu crezica ceri prea mult de la un baiat?

| Konata a răspuns (pentru fatarea191):

Nu tongue

| AdeElLl a răspuns:

Imi place:-sa fie frumos
-sa aiba freza marfa
-sa vb frumos
-sa fie frumos imbracat
-sa aiba un vocabular frumos
Nu imi place:-sa fie nesimtit
-sa nu aiba 2 ftez cand e cu prieteni sa se comporte altfel si cand esti cu el ...ma inteleegilaughing)
-nu imi place daca nu e aranjat
Pfff gasesti sunt multe mai ales legate de comportament si cum savb cu o fata:p

| Nunutza a răspuns:

Salut! In primul rind pentru mine un baiat trebuie sa fie barbat in adevarat sens al cuvintului, sa stie sa vorbeasca sa se comporte cu o fata si cu cei din jur, sa fie sigur pe sine si increzut in puterile sale! Bafta!winking