| Robertofloriano a întrebat:

Este normal că un băiat care place fete sa simtă nevoia să facă sex cu un băiat?
Vreau un răspuns repede.

Răspuns Câştigător
| Aasdfghj a răspuns:

Nu poate nimeni sa iti zica ce e normal si ce nu in legatura cu tine. Daca tu te simti bine, nu ar trebui sa iti pese de parerile altora.

8 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Ori e simpla curiozitate ori e bisexual

| CodrutElian1990 a răspuns:

Eu am iubita si iubit.

| HazelEyes77 a răspuns:

Da se poate. Poti fi bisexual si sa nu fii realizat pana acum ca simti atractie fata de baietii. Sau e pur si simplu curiozitatea si dorinta de a experimenta o relatie intima cu un baiat.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E posibil sa fii bisexual.Am incercat sa iti raspund repede, cum ai vrut tu, sper ca nu a plecat baiatul intre timp...

| Robertofloriano explică (pentru anonim_4396):

Nu,mie îmi place de o fata, dar nu mi plac băieți, oare nu simt nevoia si doar mi se pare?

| Dervbt a răspuns (pentru Robertofloriano):

Ce varsta ai? Este normal daca esti bisexual sau daca incepi sa iti pui intrebari cu privire la orientarea ta sexuala. Spune-mi ce varsta ai.

| anonim_4396 a răspuns (pentru Robertofloriano):

Acum m-ai incurcat si mai tare pentru ca spui ceva de genul „simt nevoia, dar parca nu simt nevoia, poate mi se pare„.
Oricum ar fi, evita sa vorbesti cu necunoscuti pe net despre asta, mai bine mergi la un psiholog daca vezi ca starea asta de confuzie persista si in continuare.Si spun ca nu e bine sa vorbesti pe net pentru ca risti sa dai peste niste ciudati care iti pot intinde vreo cursa.Intelegi.Exact,la pedofili ma refeream...

| MaziluHDGAMMING2009 a răspuns:

Ai avut ocazia sa o faci?