| cascavaaal a întrebat:

vreau s ava cer parerea:d.eram intr-o zii in clasa.sh o fata mi-a prins mana la usa. Este vanata putin si ma doare. dar nu sunt sigura ca etse rupta. Voi ce credeti?

Răspuns Câştigător
| MissmysteriousS a răspuns:

Parerea mea este sa de duci la un medic imediat deoarece sa-r putea sa fie ceva chiar rau sau poti intreba pe parintii tai, macar sa-ti pui o compresa cu apa rece dar cum am mai spus trebuie sa te duci la medic

5 răspunsuri:
| Dash a răspuns:

Daca ar fi rupta atunci ar durea cu adevarat...
Deci stai linistita, nu cred ca e rupta.

| aliceinchains a răspuns:

Dacă era ruptă, te durea groaznic și nici nu puteai s-o miști. Nu e ruptă sigur, dar te poți duce la medic să vadă despre ce e vorba.

| BloodPrison a răspuns:

Pai pune-ti gheata, dar daca te doare cand o misti tare tare panseazati-o PS:nu cred ca e rupta

| DAHAKA31 a răspuns:

Spargei mufa alia

| alidutza a răspuns:

Da sigurat nu ti rupta sigurat ai meritato.