| HIoana11 a întrebat:

Buna,vreau sa comand o noua tigara electronica de pe site-ul vaporium.Problema este ca in politica lor mentioneaza faptul ca nu vand produse minorilor etc... Intrebarea mea este cum isi dau seamana ca nu sunt majora?(nu stiu daca ajuta dar am 16 ani)

2 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

Pentru a evita orice discutii neprincipiale, roaga pe cineva care este deja major/majora sa faca comanda cu datele ei de identificare, plata urmand sa o faci tu la primirea coletului/pachetului.

| Alicezzz a răspuns:

Comanzi pe numele cuiva major sau sa fie cardul pe numele cuiva major daca nu faci plata la primire.