| Andrada_2595 a întrebat:

Buna TPU sunt Issa mai nou si vreau sa va intreb ceva:Eu am 12 ani si nu prea stiu sa vorbesc ca fetele astea mai mari pe mess cu iubita,si multe emoticoane. Fetelor, voi cum vorbiti pe mess? Dau funda cine imi spune mai multe...

Răspuns Câştigător
| CristinaTa a răspuns:

Sa-ti raspund si eu pai trebuie sa fii tu insasi sa vorbesti cum poti si cum iti place tie

Fundalove struck

2 răspunsuri:
| Dismally a răspuns:

Vorbeste cum poti, cum iti este mai usor, nu e nevoie sa folosesti o gramada de emoticons happy

| Andrada_2595 explică (pentru Dismally):

Multumesc pentru raspuns, inca nu iti dau fundita caci nai astept