| AnemonaP a întrebat:

Vreau sa editez poze pe site-ul PicMonkey.si nu merge sa incarc poza. Bolosesc ca browser Opera. Daca imi sugerati sa folosesc Google Explorer sau Google Chrome.Nu merg ambele pe acel site x_X.ce ma fac? Funda+vot
P.S. Fara raspunsuri stupide

Răspuns Câştigător
| MyDiana a răspuns:

Ok ap daca voi afla cv voi anuntaa :'*

3 răspunsuri:
| MyDiana a răspuns:

Http://www.picmonkey.com/
acesta est site-ul si apoi
ati apare 4 fotografiii in prima ati zice "EDIT YOUR PHOTO", APESI PE EDIT SI APOI ITI DESCHIDE UN FOLDER CAUTII O FOTOGRAFIE O MODIFICI SI O SALVEZII

| AnemonaP explică (pentru MyDiana):

Stiam si eu asta.Dar nu merge.Nu imi deschide niciun folderhappy.

| MyDiana a răspuns (pentru AnemonaP):

Ok ap daca voi afla cv voi anuntaa :'*

| Ralucuţaa a răspuns:

Chiar nu știu ce ai putea face în privința asta dar ai putea să editezi pozele pe photoscape sau pe pizap . Mult succes!happy