| Loredana12dffft a întrebat:

Buna, vreau sa ii fac o surpriza iubitului meu pentru ca in curand vom face un an de relatie! Dar am nevoie de cateva persoane care sa scrie pe o coala "Iubirea ei pentru tine a ajuns pana la (tara/orasul) in care sunteti! Multumesc anticipat celor care ma vor ajuta!

3 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

și cum crezi că-ți trimitem poza? laughing)

| Sofer a răspuns:

Fai un simplu cadou frumos.

| Furnicuta000 a răspuns:

Si vrei sa iti trimitem poze cu noi tinand acea foaie in mana? Cred ca ceri putin cam mult. Iar daca voiai doar poza cu coala, nu e relevant pentru ca si tu poti scrie pe 100 coli si sa le faci poza