| cevamaiasa a întrebat:

Vreau sa imi dau inca o gaura in ureche, si vreau sa stiu exact de ce anume am nevoie. Eu mai am 2 in plus, in cealalta ureche, dar mi le-am dat la salon, iar acum vreau sa o fac acasa. Si inca ceva, apa oxigenata e buna pentru a curata zona dupa ce imi dau gaura? Va rog, nu dati comentarii rautacioase, este corpul meu si fac ce vreau cu el.

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da tu dar nu te mai da mare ca ma supar. da ai auzit sa nu mai tot scrii prosti

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si eu as vrea sa imi fac inca o gaura in ureche... am incercat acasa cu acul de seringa dar doare foarte rau si am renuntat...