| CatalinaAdela a întrebat:

Buna vreau sa imi fac si eu un blogg cu lucruri pentru fete dar toate numele ce imi vin in minte sunt deja folosite. O idee? Multumesc, funda

Răspuns Câştigător
| Brotacelul a răspuns:

Pai titlul depinde in primul rand de subiectul principal al blog-ului - practic trebuie sa reflecte esenta acestuia.
Ca si platforma insa, iti pot recomanda www.ucoz.ro - e foarte usor de folosit sa-ti ofera destul de multe posibilitati.

1 răspuns:
| GeorgyGirl a răspuns:

Ce zici de iubitul perfect, sau un blog unde fiecare isi spune povestea de dragoste, sau despre haine...gen,only girls,