| Kira22 a întrebat:

Vreau sa imi iau un laptop si nu stiu ce marca, ce ziceti? Care vi se pare cea mai buna marca? In afara de Apple (e prea scump) si ce windows e bun? eu am multe jocuri, windows 7 e bun?

Răspuns Câştigător
| SandaMaria a răspuns:

Nu iti pot spune o marca anume dar eu am un Dell Inspiron N5110. Procesor i3 de 2200, placa video de 1gb- dedicata si hardul de 320 gb. Nu a fost extrem de scump si sunt foarte multumita de el. Daca l-ai alege nu cred ca ai gresi. Sistemul de operare pentru care votez e Windows 7. Daca il alegi trebuie sa stii din timp ca jocurile mai vechi de 2008-2009 nu sunt suportate de sistem. In acest caz iti recomand Windows XP SP 3. Arunca o privire si pe aici http://www.emag.ro/laptopuri_tablete

1 răspuns:
| roSenD99 a răspuns:

Pai daca vrei un laptop bun Acer sunt cel mai bune si windows 7 e foarte bun