| Kira22 a întrebat:

Sall! Vreau sa imi iau un laptop si nu stiu ce marca, ce ziceti? Care vi se pare cea mai buna marca? In afara de Apple (e prea scump) si ce windows e bun? eu am multe jocuri, windows 7 e bun?

Răspuns Câştigător
| k1fighter a răspuns:

Salut.Eu am laptop HP laserjet pavilion g8 si merge foarte bine, nu am absolut nici o problema cu el.Eu am windows 7 la el si inca o data iti spun n+am nici un fel de problema.Acum,tu decizi, depinde si de cati bani ai pentru cumpararea unui laptop. Orice ti+ai cumpara, iti doresc sa te bucuri de el si sa fie cea mai buna alegere.winking

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am Acer de 4 ani si n-am avut nicio problema cu el, deci e bun asta si e accesibil.