| Purgatoriu a întrebat:

Ma gandesc sa imi pun piercing in buza cat de tare doare? Si unde ma doare cel mai putin? Scz de categorie

4 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Durerea o simti doar un instant iar dupa ce iti face gaura trece in cateva minute, unde crezi ca doare mai putin? Acolo unde nu face gaura.

| Membra a răspuns:

Iti recomand sa nu te mai gandesti. De ce sa suferi o anumita durere pentru cateva minute, degeaba? Vei avea de suferit mai tarziu dureri, din pricina iubitului tau. Si daca esti isteata, te vei prinde de asta. Stai relax, nu te va ajuta cu absolut nimic!
Ca sa-ti raspund relevant la intrebare, bineinteles ca o sa doara. Succes si numai bine.

| Purgatoriu explică (pentru Membra):

Mda...Oricum va trebui sa astept ceva.Am 13 ani dar sunt sigura ca vreau sa-mi fac vreau asta de la 8 ani si il vreau negru

| IonuţR1995 a răspuns (pentru Purgatoriu):

Doare destul de tare si daca nu o sa-ti placa o sa-l dai jos si ai sa vezi durere atunci, nu vei putea manca bine etc. Eu zic lasa-l dracu de piercing.