| angel_5676 a întrebat:

Pentru cele care si-au pus piercing in(langa)buza, nas sau buric, v-a durut? Care doare cel mai tare si care e cel mai putin dureros piercing?

5 răspunsuri:
| Sapphire a răspuns:

Nu poti spune ca daca vrei cu adevarat nu o sa te doara. Nu vad legatura.
Oriunde ti-ai face vreun orificiu fara vreun anestezic doare. Nu are cum sa nu te doara oricat de repede il faci tot simti durere.
Eu mi-am facut in ureche, unu jos si unu sus in cartilaj + unul in buza si unul in nas si sincer doare. Insa cel mai putin dureros mi s-a parut cel din buza. happy

| Georgiana_4310 a răspuns:

Buna! Eu am avut in nas si spranceana.Nu a fost dureros niciunu'. Mai ales daca vrei cu adevarat.Bafta!winking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cel mai putin dureros e cel din nas cel mai tare doare cel dm buric

| PartyLoll a răspuns:

In buric e dureros asa am auzit.cel din nas nu-mi place. pooop:*

| PartyLoll a răspuns:

Cel din buric doare asa am auzit.Cel din nas nu-mi place!:* in spranceana e super:X