| BYBY a întrebat:

:*Buna:*!
Vreau sa imi redecorez camera meahee hee dar nu vorbesc de vopsit.
Nu mai am idei.si vreau sa spun ca nu mai sunt fata care sa puna postere barbie pe peretilaughing
Vreau asa niste idei trasnitelaughing in tot ce tine de redecorare. Dar nu vreau nici sa`si puna parintii mei mainile in cap daca o sa iasa dezastrulaughing
Dau fundita! ca de obicei!big grin

7 răspunsuri:
| Mihai7best a răspuns:

Pune-ti un tapet in pas cu moda daca nu vrei sa iti vopsesti

| BYBY explică:

Inafara de tapet

| BYBY explică:

Chestia cu cd`uri suna putin cam baieteschee hee
ceva la modahee hee.

| BYBY explică:

Hai ink mai astept...
ink n`am dat funda...

| twas a răspuns:

Poti sa iti faci un ornament din CD-uri, de exemplu un ceas si sa ti-l pui pe un perete.

| Diana498 a răspuns:

Fa-ti un panou din pluta pe care sa-ti pui imagini cu fete imbracate la moda... poti sa-ti cumperi niste draperii mov si sa-ti agati pe ele flururi negri si albi...deasemenea sa-ti pui briz-brizurile la vedere (eu am o mana aalba pe care imi pun toate bratarile) cumparati o pereche de ochelari gen:
http://www.google.ro/......tp?/imgres r:2, s:45&tx=80&ty=60&biw=1280&bih=491 si agata-ti prin camera... spor la treaba! sper ca ti-am fost de ajutor! fundita?

| stanjn29 a răspuns:

Incearca ceva nou si modern! Incearca un tavan 3D sau un tavan instelat de la http://vipcasa.ro. Eu am ales tavanul 3D si este super si ieftin :)