| A0n1mUL a întrebat:

Buna vreau sa imi spuneti cum sa fac sa blochez toate siturile porno adica sa nu mai pot intra pe situri porno nicioadata. as vrea sa ma las de prostiile alea... daca stiti vreun program sa vreo modalitate cum sa le blochez sa nu mai pot intra pe ele spuneti-mi multumesc si

Răspuns Câştigător
| BlackVeil a răspuns:

Asta este un program ce iti blocheaza accesul catre site-uri porno:

http://www.filesonic.com/file/39458841/haseeb.P-O-R-N.Blocker.v2.9.rar

3 răspunsuri:
| Isabelamaria21 a răspuns:

Mai bine învaţă să te controlezi cred că asta este cel mai bine.

| BlackVeil a răspuns:

Lala
Ai auzit prost...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am auzit ca daca iti pui windows 7 nu te lasa sa itri pe aceste siteuri