| Geta_Geani_1970 a întrebat:

Vreau sa blochez toate situ_rile porno

8 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Si cine vă opreste?

| Azµre a răspuns:

Nu vă supărați? Sunteți mama unui băiat să înțeleg?! Luați de pe net diferite programe pentru control parental cu parolă.
http://www.qustodio.com/

| ywar a răspuns (pentru Azµre):

Azure, nu ai de unde sa stii! Poate e vorba de sot? Ti-ai pus intrebarea asta?

| Azµre a răspuns (pentru ywar):

E și asta o variantă... dar să nu intrăm în detalii
laughing

| ywar a răspuns:

Se poate face asta in mai multe feluri!
1. cel mai adesea cu o suita de securitate de genul Bitdefender Total Security. Se activeaza modulul de Parental control si se blocheaza printre altele si accesul la site-urile porno.
2. Se poate verifica istoricul site-urilor vizitate si apoi se da block manual la site-urile acelea. Unblock-ul se valideaza printr-o parola.
Bafta!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Scoate netu'

| Roxxxxi a răspuns:

Multi ar vrea.Dar nu potwinking