| A0n1mUL a întrebat:

Buna vreau sa imi spuneti cum sa fac sa blochez toate siturile porno adica sa nu mai pot intra pe situri porno nicioadata. as vrea sa ma las de prostiile alea... daca stiti vreun program sa vreo modalitate cum sa le blochez sa nu mai pot intra pe ele spuneti-mi multumesc si dau fundita a si nu trebuiasca licenta sau coduri sau de astea fata parola. sal pot porni usor.

5 răspunsuri:
| FuckOnCocaine a răspuns:

Ai nevoie de voință ca să nu le mai poți accesa.

| hoinaru a răspuns:

Simplu... fa-ti o prietena!

| Geta_Geani_1970 a răspuns:

Vreau sa blochez toate site-urile porno sa nu sa mai poata intra niciodata cum fac

| Geta_Geani_1970 a răspuns:

VREAU sa blochez toate situ-rile porno adica sa nu mai pot intra niciodata

| Geta_Geani_1970 a răspuns:

Vreau sa blochez porno tot pentru todeauna