| OanaElena234 a întrebat:

vreau sa instalez un antivirus :X plzzz as dori un link de unde sa il descarc ...am cautat si imi apare sa il cumpar...cine gaseste un link de unde pot sa descarc un anti-virus bun ii dau funda:X:X:X:X:X:X
app daca gaseste cineva un link sa descarc antivirusul avast! atunci e si mai bine:X:X:X

3 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Îti recomand să încerci cu 3 programe gratuite: antivirusul avast! 6 free (Avira 2011 free ori AVG 2011 free), Malwarebytes’ Anti-Malware şi un firewall dintre ZoneAlarm ori Comodo Firewall. Împreună sunt la fel de bune ca un program antivirus cu licenţă şi n-ai treabă cu activarea. Pe toate le poţi descarca de pe site-urile oficiale. Succes şi numai bine!

| Ionutfkk a răspuns:

Http://eset.ro/ di unde scrie download si unde scrie ''ESET NOD32 Antivirus versiunea 4: Cea mai buna protectie antivirus/antispyware.'' si dai la primul download pe care il vezi sub...