| Laura17636 a întrebat:

Buna, vreau sa ma ajutati pentru ca nu stiu dc nu ma plac baietii, adica, nu sunt nici grasa, nici urata, nici proasta, imi puteti da niste sfaturi?

7 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Ai pretenti de vedeta poate, vrei un print cu bmw si nu vezi si alti printi cu tramvaiul

| siriusblack98 a răspuns:

Fara sa te vad cum arati si sa port o discutie in privat cu tine ca sa vad cum si ce gandesti, nu pot confirma cele ce le-ai spus ci doar sa arunc o parere care poate este total gresita.Si anume (aici e un mare POATE) nu stii sa te comporti sau cum sa le vorbesti.Deci nu stiu, pana la proba contrarie in opinia mea ramane de vina comportamentul.

| FaraNume1245 a răspuns:

Sigur nu puți?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Primele 2 nu am cum sa le stiu.Dar a 3-a...fii serioasa.Cine pune o astfel de intrebare in mod cert nu e prea inteligent.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Atunci caracterul e de vina. Daca prin nu stiu ce motiv chiar stai bine la ce ai spus tu mai sus, clar e caracterul tau de vina.

| TheLifeIsGood a răspuns:

Legat de grasa si urata, nu uita ca mai sunt baieti carora sa nu li se para asa importanta infatisarea, ci mai degraba caracterul. Poate, nu stiu, asta e problema. Sau poate esti tu foarte distanta cu ei...

| Jennyfer1111111 a răspuns:

Bine. În primul rând nu contează aspectul. Unii băieți nu se uită la aspect. Contează caracterul și cum te comporți în societate. Chiar și problemele minuscule se iau în considerare (cât de curată esti, cum mănânci, cum umblii). Trebuie să fii prietenos/asă cu toată lumea, chiar dacă ai dușmani. Trebuie să sari mereu în ajutor, să nu pornești o ceartă. Dacă ai o opinie iar altul are una diferită, trebuie să găsești un mod în care să fiți amândoi de aceeași părere. Sper că ți-am foat de ajutor happy