| anonim_4396 a întrebat:

Hi am o porblema. si poate ma puteti ajuta. straight face
De mai bine de cateva luni. relatiile mele cu baietii nu tin mai mult de 2 saptamani. straight face Si nu stiu de ce?! Nu's urata. nu's grasa. nu's proasta. poti purta o dicutie cu mine. Stiu sa apreciez persoana de langa mine. dar nimic din asta nu e de ajuns. straight face Nu stiu ce sa mai fac. :-

13 răspunsuri:
| BlancaFantasma a răspuns:

Nu ai gasit persoana potrivita, asta e cauza.nu te mai combina cu primul care se leaga de tine ca de asta nu merg relatiile.bafta!

| T4ny4 a răspuns:

Ar trebui sa astepti sa cunosti mai bine persoanele cu care te implici intr-o relatie.Ca asa cu una cu doua va aruncati in ceva necunoscut si dupa un timp, la tine 2-3 saptamana, va dati seama ca nu merge.E doar o perioada mai ciudata din viata ta...las-o sa treaca fara sa te afecteze big hug toate trecem prin asa ceva

Răspuns utilizator avertizat
| AncaElla a răspuns:

Nici modesta nu esti.

| TheRocker16 a răspuns (pentru AncaElla):

Poti sa vezi si singura. cum sunt. happy nu aveam nevoie de criticile tale. happy

| AncaElla a răspuns (pentru TheRocker16):

Nu te critic, iti spun adevarul!

| SexGirl1921 a răspuns:

Aceeasi problema o aveam si eu acum 5ani.problema sta in alegerea baietilor, nu iti alegi partenerul potrivit therefore nu tine.depinde mult ce intentii au acestia cu tine. faci sex cu ei si apoi te lasa(inseamna ca nu vor decat asta)?

| lola9965 a răspuns:

Da cine primul renunta tu sau perechea ta? la mine fix aceiasi problema, eu incerc sa ma tin cit pot de mult cu o persoana, incearca si tu la mine se primeste numai o saptamana sau 2 sa tin mai mult nu pot,,, poate inca nu e timpu pentru relatzi mai serioase

| zypereminem a răspuns:

...pai dupa ce ai scris astea esti cam prea plina de tine...

| TheRocker16 a răspuns (pentru zypereminem):

Nu critica inainte de a vorbii cu mine.winking

| zypereminem a răspuns (pentru TheRocker16):

Pai nu te critic dar...nah omul te culege din cuvinte...

| DeN1 a răspuns:

Ia mai bine o pauza laughing prea multe relatii strica :d mai ales baietii astia whistling ne mananca zilele xD

| JohNNN a răspuns:

Johnnys.raps vorbim pe mess smug