| Aiureeaaa a întrebat:

Buna vreau sa ma ajutati pentru liceu

sunt buna la engleza
la romana (nimic chiar asa)
nu imi pl franceza
nu ma descurc asa de bine la mate
muzica nu ma pasioneaza
nimic desen religie tehno
la sp nu pre
deci ce ziceti?

Răspuns Câştigător
| Simyna a răspuns:

Nu stiu daca am inteles bine intrebarea. daca vrei sa iti alegi un liceu din cate ai zis hmm.deci tias recomanda liceele cu profil teoretic pentru ca acestea sunt cele mai bune ele se impart in real si uman la real ii mate-info( multa mate si info si bacu ii mai greu decat la la celelalte profile deci daca nu iti place matematica nu iti recomand), stiinte ale naturii(se axeaza pe bio chimie ) si la uman este stiinte sociale (din cate am inteles aici is cu istorie) si mai este filologie (se pune accent pe limbi striane si o sa faci mai multa romana enngleza franceza latina daca zici ca iti place engleza eu zic sa mergi la filologie)winking

3 răspunsuri:
| UninspiredName a răspuns:

Niciunul nu e bun pentru tine.lasa'te de scoala. oricum scoala asta nu face altceva decat se ne modeleze ca niste rahati.am intrat in scoala ca o bucata de plastilina si ne'a facut un ***. un *** cu diploma...mda.ai putea totusi sa te duci la bilingv la un liceu nu tocmai bun ca sa iei note bune mai usor si sa te duci la o facultate calumea.acuma sunt preferintele tale nu prea am ce sa iti spun da incearca ceva in genul mate-info bilingv ca am auzit ca e mai usor

| opium a răspuns:

Lasa scoala si iesi pe centura!

| Aiureeaaa explică:

Vreau sa dau pe un profil de eng dar nu vreau franceza sau mate

stiti vre un profil sh nimic bio