| alexeialexe01 a întrebat:

Buna! Vreau sa ma apuc sa invat sa citesc in tarot, ma ajutati va rog cu niste recomandari de pachete? Si eventual cum ar trebui sa ma apuc sa invat? Multumesc

8 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

" alexeialexe01: Buna! Vreau sa ma apuc sa invat..."

baftă la bac

https://www.tpu.ro/......sa-ma-pot/

| alexeialexe01 explică (pentru sierra1):

Mersi, te anunt dupa ce se afiseaza rezultatul de 10, zi frumoasa

| sierra1 a răspuns (pentru alexeialexe01):

Noroc!

| dullcat a răspuns:

Buna.Esti sigura ca nu ai vrea sa inveti altceva? :)) Ok...Gasesti tot ce ai nevoie online:

https://www.youtube.com/results?search_query=learning+tarot

Succes.

| Hyperion7 a răspuns:

Mai bine lași tarotul și înveți pentru bac, bacul e o cale sigura, tarotul nu, plus că vine și cu repercusiuni destul de serioase chestia asta

| alexeialexe01 explică (pentru Hyperion7):

Voiam ca un hobby nouhappy si bacul nu trebuie sa fie grija tahappy acolo sunt foarte linistita, voi lua o nota aproape de cea maxima, daca nu chiar aceea

| Hyperion7 a răspuns (pentru alexeialexe01):

Ok, bravo

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu te ajuta cu nimic cartile de tarot, cel mai bine te gandesti ce vrei sa faci in viitor!