| Adela50 a întrebat:

Vreau sa ma duc la dansuri populare. Ce parere aveti?

8 răspunsuri:
| Helvete a răspuns:

Daca tie iti place, atunci du-tewinking. Nu iti trebuie parerea cuiva ca sa faci asta. Mie, personal, nu imi plac, dar daca tie asta iti place, go for it. Succes!

| Bubbles a răspuns:

Du-te daca vrei e fain sa inveti un dans nou ca atunci cand esti mare sa stii sa dansezi la nuntabig grin

| Gaby4u a răspuns:

Tare...si eu am fost intr-o formatie. buna idee:*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna!
O idee foarte buna sa mergi la dansuri populare, pitin din zilele aste mai vor. Vei vedea ca e foarte distractiv, iti vei face multi prieteni...si vor mai fii spectacole multe si distractie.
Ai o idee foarte buna. Pune-o in practica!
Bafta!
Bye!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mai bine nu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Suuuuperrrr:X

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Du-tewinking...
si eu sunt la dansuri populare si imi place f multwinking.
iti garantez ca o sa-ti placahappy...

:*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ii chiar fain.big grin si eu ma duc.smug