| sexybomba a întrebat:

vreau sa ma razbun pe el pentru tot ce mi-a facut... vreau sa regrete ca exista.sa-l fac de rusine imi dati si mie cateva sfaturi ca sa ma razbun pe el pentru tot raul facut? va rooog

7 răspunsuri:
| smile a răspuns:

Stiu cat suferi si eu as vrea sa ma razbun pe cineva dar mi-am dat seama ca nu merita. Mai bine il tratezi cu indiferenta si stai linistita. vei suferi mai mult daca te vei razbuna razbunarea nu duce nicairea ci te vei distruge singura. SUCCES. FUNDITA?happy

| Mik3 a răspuns:

Ignoral, doare cel mai rau, chiar mai rau decat durerea fizicawinking

| nana a răspuns:

Salut sexybomba. Cred ca daca procedezi asa cum vrei cu rautate si razbunare, iti justifici sincer numele care il ai de saxybomba. Vei fii pe aceeasi treapta cu pitzipoancele si sexy bombele care invadeaza mas-media din Romania. Sigur nu vrei sa fii pe aceeasi treraptä cu ele. Acum esti foarte suparata si inselata si probabil este impulsul de moment. Trage aer in piept si expira tot raul si fii buna si inteligenta, cum sunt convinsa ca esti. Ceea ce dai, poti primii. Se v-a intoarce ca un bumerang spre tine si sigur vei suferii mai mult. Fii o persoana inteligenta si lasa razbunarea. Ignora si fa-te ca nu vezi si uita cea ce ai trait, ia viata de la capät, ca nu este un capat de lume. V-or mai fii multe asemenea neplaceri si ce faci? Devii femeia robot. Rautate, razbunare si lupta negativa. Cred ca nu te caracterizeaza. Succes si fii buna sincera, gingasa si iubitoare. Pup.
nana

| Lory_2572 a răspuns:

Stii cum e cu razbunarea asta, nu e buna de nimic, mai bine fii o 'doamna' pana la capat si poarta-te cu diplomatie.Incearca sa ii dai cat mai putina atentie, dar sa te faci remarcata in fata lui, sau zambeste si flirteaza cu amicul lui cand sunt impreuna, insa fara a exagera.Indiferenta o sa il doara mai mult ca orice razbunare.nu-l lasa sa se simta atat de important dandu-i impresia ca te doare ceea ce ti-a facut.Scoate in evidenta faptul ca iti plac oricum oamenii finuti si respectuosi, nu toti taranoii grosolani ca el.

| RobertClaudiu a răspuns:

Nu te razbuna te rog eu mult mai bine fal de ras in public
cai mai fain

| dnxbv a răspuns:

Vrei sa te razbuni? vrei sa-l faci sa sufere? nimic mai simplu!
Vand pusca la super oferta! Contacteaza-mawinking

| Pedala a răspuns:

Spune tuturor ca o fost prietenul tau