| sebyuser98 a întrebat:

Aseara mi-am luat o bataie fara sa fac nimic, absolut nimic. Vreau sa ma razbun, cum sa ii iau pe tipii respectivi. Cum sa ma bat dati-mi niste sfaturi. ( fara "nu e bine sa te razbuni" )

7 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Vezi poate ti o mai iei odata daca inveti sa te bati pe net

| 8mariastar a răspuns:

Depinde cu cine de bati daca sunt mai mari decat tine nu ai sanse dar eu iti recomand sa te duci s faci karate sau ceva asmanator ca sa invei sa te protejezi

| kzd a răspuns:

Depinde cu cine te confrunti, daca sunt tigani sau mai mari ca tine eu zic sa nu te bagi, gandeste-te cine din prietenii tai te pot sustine fizic. pace!

| EmyEmyy a răspuns:

Tre sa ai "spate" sau plateste pe cineva sa te ajute. Bafta! Aa da NU E BINE SA TE RAZBUNI laughing

| Black_Ics_1995 a răspuns:

Nu o sa iti placa ce iti spun dar daca nu ai "spate" este cam nasoala treaba. Oricum, prinde pe fiecare tip in parte, nu mai sta la discutii, sari cu pumnul in fata si dai.

| sebyuser98 explică:

Nu ma frate sunt 3 tipi cat mine unii chiar mai mici 2 tigani si un roman

| Ionutz_Ionut_1999 a răspuns:

Frate iti zic sincer si cred ca e cel mai bun raspuns nu-mi trebuie funda in fine... cu tiganii sa nu te pui niciodata daca il bati pe vreunu sare toata tigania si toate familile lor cu romanii e altceva cu aia te poti bate dar cu tiganii niciodata sa nu ai de impartit ceva