| aleza21 a întrebat:

Cum ma pot razbuna pe fostul'? Vreau sa ma razbun pentru tot ce mi-a facut. Va rog dati-mi sfaturi utile are masina, ce as putea sa fac? Ajutor

Răspuns Câştigător
| FataCuChitaraMunților a răspuns:

Bună/Dacă merită, fă-o/Cu vârf şi îndesat/Dacă a fost iubitul tău, tu eşti singura care îi cunoaşte slăbiciunile/Loveşte-l acolo unde îl doare mai tare sufletul/dar nu da înapoi/Mergi până la capăt/tu eşti singura care cunoaşteacest răspuns/nimeni nu îl cunoaşte mai bine ca tine... Aşa că, baftă!

8 răspunsuri:
Abh
| Abh a răspuns:

Razbunarea e arma prostului!

| Carmen a răspuns:

Razbunarea e arma prostului. E Craciun acum. Lasa toate amaraciunile deoparte.

| BlueHusky a răspuns:

Te impaci cu el, esti cea mai dulce persoana posibila si cand gasesti un moment potrivit ii spui una din fanteziile tale, il legi la ochi si il rogi sa o faca in fata ta in timp ce il filmezi fara sa stie. mai departe sti ce faci.
Ps. pot fi mai multe chestii pe cate le poti obtine asta e light happy
Have fun

| Lluvia a răspuns:

De ce sa te razbuni pe el? Stii tu arma cui e razbunarea nu?
Treci peste. Daca a tinut la tine probabil ca totusi mai are niste sentimente frumoase, nu distruge lucrul asta. Ai putea sa fii indiferenta. In nici un caz sa ii faci ceva la masina sau chestii din astea straight face
Treci mai departe, nu trai din amintiriwinking

| hsr a răspuns:

Razbunarea nu e buna la nimic. Dar daca vrei sa'l doara, ignora'l doare cel mai multbig grin Craciun fericit

| Robeee a răspuns:

Densuflai cauciucurile rolling on the floor))
[ glumesc]
Daca te-a inselat e bine sa te razbuni sau daca ti-a facut ceva mai rau thinking Daca doar s-a despartit de tine si doar asta te afecteaza. las-o balta straight face

| MEMO a răspuns:

Asteaptal dupe colt si cand il vezi ca vine.
poc buf tronc dai cu lopata si dupeaia sa vezi ce bine te simtiwinking
rolling on the floor

| ScreeNNNNNz0r a răspuns:

Da-i foc la masina! rolling on the floor