| valerikaa a întrebat:

vreau sa ma uit la un vide pe you tube îmi aoare "acest videoclip nu poate fi redat" eu sunt pe tableta.ce sa fac ca sa il orivesc? Toate videoclipurile merg doar acesta nu (la prieteni pe calculatoare merge) ce sa fac? funda!

3 răspunsuri:
| tikylau a răspuns:

Cu ce aplicatie incerci sa te uiti?
Am mai intalnit problema asta. De exemplu un link de youtube arata asa: http://youtube.com/watch?v=Mnv8X9
Dupa v= este un tag...acela este tag ul videoului...se poate sa fie corupt (un M ii majuscul sau minuscul, etc)

| valerikaa explică (pentru tikylau):

Acesta este videoclipul m.youtube.com/watch?v=OsdIm32cqSo
Acesta este de pe opera, dar am încercat şi pe chrome şi pe you tube şi nu merge.

| tikylau a răspuns:

Descarca PvStar+ si dai sa cauti p melodie si pui linkul melodiei....am incercat ei acum si merge