| XxAndreiMasterxX a întrebat:

Salut dc nu imi merg videoclipurile de pe teava.ro? ca pe site imi intra dar niciun videoclip nu merge dc?

7 răspunsuri:
neluL
| neluL a răspuns:

Ce browser folosesti? Ce iti apare in player? Ia un videoclip la alegere -> Da-mi detalii.

| XxAndreiMasterxX explică:

Ce pluginuri trebuie sa instalez?

| XxAndreiMasterxX explică:

Nimic pur si simplu se incarca si nu da nimic l-am lasat 1 ora si tot se incarca

| amyamy a răspuns:

Iti merge acum site-ul? nici mie nu imi merge te rog sa imi spui ai reusit sa il faci? daca da te rog spune-mi si mie cum, si eu tot il las sa se incarce dar degeaba si nu e internetul ca am net bun, te rog spune-mi si mie daca ai reusit sad

| cipri7 a răspuns:

Iti zic eu de ce s-ar putea sa nu iti mearga daca ai instalat ESET NOD32 nu iti merg videourile de pe pe teava.ro nici mie nu mi-au mers cand l-am avut instalat, l-am sters si dupa mi-au mers videourile

| Ioananmt a răspuns (pentru cipri7):

Si eu am acelasi antivirus si de cand il am nu-mi mai merge

| Tantaruldenuci22 a răspuns:

Deoarece trebuie sa insalezi niste programele numite plugin-uri ca sa ruleze.