| loredanalorena a întrebat:

Vreau sa-mi cumpar o imprimanta care este compatibila cu Windows 8, dar eu am Windows 10.As putea sa fac ceva ca sa functioneze si pe windows ul meu? Multumesc frumos!

Răspuns Câştigător
| Intruder19 a răspuns:

Daca e o marca cunoscuta este posibil ca sa fie lansat si driver pentru windows 10, adica eu la o imprimanta mai veche HP care era compatibila windows vista mi-a mers si pe windows 8.1

Cel mai bine trimiti un mesaj magazinului de unde vrei sa cumperi imprimanta sa intrebi daca este compatibila si cu windows 10, ei iti pot spune 100% daca va merge si pe 10