| هوراس a întrebat:

ce parere aveti despre un iPhone 4S? Se descarca repede? funda :X

12 răspunsuri:
| ゼロの a răspuns:

Bateria nu tine foarte mult.
Un coleg are iphonne 4S si isi aduce si incarcatorul cu el la scoala caci intr-o ora de ascultat muzica/gameplay/uitat la filme, etc. se descarca. Si daca nu il atinge deloc, adica doar vorbeste la el,
el spune ca dureaza 2 zile.
Acum tata are Samsung galaxi S2 si bateria ii tine cam 10 ore gameplay in continu (spun asta din proprie experienta, nu ma refer ca m-am jucat 10 ore in continu, m-am jucat 2 ore pe zi si in 5 zile i s-a terminat bateria), iar daca doar vorbeste la el, tata il incarca o data pe saptamana.

| GoguSteriade a răspuns:

Orice smartphone se descarca repede, asta pentru ca nu iti cumperi un smartphone ca sa il tii aiurea in buzunar, ci sa folosesti aplicatiile pe care le ai la dispozitie.

| MusicFan_6770 a răspuns:

De ce va mai bateti atata capu cu iphone cand deja a aparut Samsung galaxy s3?

| Nevastuic a răspuns:

Se descarca imediat, mai ales daca stai pe net si retele de socializare, daca ai scapat telefonul asta din mana e praf, mai bine ia-ti un Samsung galaxy! FUNDA?!

| MrNobody7 a răspuns:

E foarte bun.

| dmalexandru a răspuns:

Telefoanele gen iphone 4s se distrug repede exemplu daca iti cade odata jos indiferent daca e fava perverso e ca si mort displayul, am vrut sa-mi iau dar acum am BlackBerry!

| Cristiana4 a răspuns:

Depindetongue Daca e original nu se va descarca foarte repede...Eu am iphone 4 si stau cu el in mana toata ziua pe jocuri etc. si ma tine 2-3 zile bateria.

| unknownn a răspuns (pentru Cristiana4):

Poate ai replicalaughing ca eu am iPhone 4S si in 3 ore se descarca.

| Cristiana4 a răspuns (pentru unknownn):

Stiu bine ce am si nu e replicawinking Eu il am doar de 3 saptamani si l-am luat de la Orangewinking

| unknownn a răspuns (pentru Cristiana4):

Asa se explica, sa-mi dai un raspuns peste o luna sa-mi zici daca mai te tine bateria 3 ore.

| Wolf_Were_1997 a răspuns:

Eu ti-as sugera un SGS3 este mult mai bun.