| Ana20 a întrebat:

Vreau sa-mi schimb webcam-ul vechi cu unul mai bun.LA altex am vazut:philips spc 1030 nc(1, 3pmx). Credeti e este buna camera?

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Atat timp cat functioneaza normal ca e buna.Acum depinde de tine ce anume doresti de la acest webcam, doar sa faci videoconferinte cu prietenii sau videochat, in acest caz va trebui sa te orientezi la ceva mai profesional.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am si eu si e ff. buna si f. rezistenta la cat am scapat`o. x_x =]